Головна » Черговий штаб на будівництві Дністровської ГАЕС (фото)

Черговий штаб на будівництві Дністровської ГАЕС (фото)

26 квітня 2018 в 12:42 Переглядів: 460

під головуванням генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Григоровича Сироти зібрав 19 квітня усіх учасників спорудження цього надважливого для вітчизняної гідроенергетики об’єкта.

Відкриваючи традиційне зібрання творців Дністровської гідроакумулюючої електростанції, більшість з яких співпрацюють зі старту цієї будови, керівник компанії наголосив, що у 80 % фахівців і керівників підрядних та субпідрядних організацій накопичено за цей час чималий досвід, і чи не головне – що фінансування на сьогодні достатнє, аби забезпечити усі необхідні роботи у повному обсязі. Крім того, І. Г. Сирота закликав усіх докласти максимум зусиль, аби, зважаючи на практику будівництва попередніх трьох гідроагрегатів, максимально уникнути помилок і неточностей, бо основне – фахове виконання усіх без винятку робіт, зокрема – якісно зібрати статор і ротор гідроагрегату № 4, обов’язково враховуючи пожежну безпеку і те, що станція на сьогодні експлуатується. А також, генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» наголосив: «Важливо те, що ми всі маємо розуміння і підтримку в Кабінеті Міністрів і профільному Міністерстві, а ви зокрема – у компанії „Укргідроенерго“». І вже традиційно І. Г. Сирота вимогливо зауважив на неухильному дотриманні техніки безпеки усіма без винятку учасниками будівельно-монтажних робіт та використанні відповідного спецодягу, за яким би чітко розрізнялись організації, задіяні у будівництві, позаяк культура виробництва має бути на першому місці. Звертаючись до підрядних і субпідрядних товариств стосовно, Ігор Григорович переконливо зазначив, що компанія зацікавлена, аби кращі спеціалісти не виїжджали за кордон, бо керівництво розуміє, що висококласні фахівці повинні мати гідну заробітну плату. У той же час попередив, щоб у жодному випадку не було боргів із розрахунками перед робітниками, тому дав доручення перевірити фактичну зарплатню у підрядних організаціях.

Радник генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Юхимович Кожокар зосередив увагу усіх керівників товариств на поданні щотижневої оперативної інформації щодо запланованих будівельних робіт та їхнього виконання, адже це дисциплінує задля досягнення спільної мети – дотримання усіх графіків.

Загальну фінансову інформацію для всіх будівельних організацій надав заступник генерального директора зі стратегії та інвестицій Володимир Володимирович Руденко.

У відповідь на запитання керівника компанії про пересування великовантажного транспорту селом Василівка і Розкопинці, сільський голова Василь Васильович Зелений повідомив, що таких випадків наразі нема, хіба що трапляється проїзд транзитних машин, але наявні відеокамери спостереження дозволяють відслідковувати будь-яке пересування, тож попросив у керівників товариств і надалі ставитись із розумінням до мешканців села.

Поцікавився І. Г. Сирота і про стан сплати податку на доходи фізичних осіб, враховуючи реєстрацію юридичної адреси філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» за місцем розташування основних споруд – у с. Василівка. Голова Сокирянської районної ради Василь Васильович Козак зауважив, що у межах чинного законодавства фірми, задіяні на будівництві ГАЕС, теж мають сплачувати ПДФО у районний бюджет.

Про важливу роль гідроенергетики в економіці нашої держави, а відтак – і гідроакумулюючих електростанцій, йшлося у виступі президента ГО «Асоціація «СІГРЕ-Україна» Олександра Дмитровича Светеліка, котрий відзначив, що подібного пускового об’єкту, як Дністровська ГАЕС, в Україні нема.

Директор ВК «Маяк» Валентин Михайлович Кушнір від імені задіяних на будівництві організацій подякував керівництву компанії «Укргідроенерго» за розуміння та сприяння у підтримці спеціалістів підвищенням зарплати до затвердженого Мінрегіонбудом рівня – 7800 грн і висловив побажання і надалі тримати руку на пульсі і заохочувати українських фахівців працювати на робочих місцях в Україні, а не за кордоном.

Голова профкому філії Людмила Петрівна Маниляк також виступила зі словами подяки за гідну соціальну підтримку – підвищення виплат на оздоровлення, для новонароджених, непрацюючих пенсіонерів, окремо звернувши увагу на необхідність роз’яснювальної роботи із працівниками стосовно страхової медицини, яку запроваджуватимуть в «Укргідроенерго».

На завершення до усіх присутніх звернувся генеральний директор ТОВ «НТК „Енпаслектро“» Юрій Миколайович Бондаренко, який наголосив, що «від пуску 4-ого гідроагрегату залежать долі 5, 6 і 7, тож 4-ий має кардинально відрізнятися на краще від попередніх, а всі повинні високопрофесійно працювати на випередження для спільного успіху».

Інна ГОНЧАР, фахівець зі зв’язків з громадськістю філії

Фото Володимира Жука