Головна » Будинок дитячої творчості подарував дітям два новорічних свята (фоторепортаж)

Будинок дитячої творчості подарував дітям два новорічних свята (фоторепортаж)

10 січня 2018 в 11:45 Переглядів: 624

Новий 2018 рік ще не потішив нас справжньою морозяно-сніжною зимою, утім направду феєричну атмосферу довгоочікуваного свята подарував своїм вихованцям, а заразом і їхнім батькам, Новодністровський будинок дитячої творчості.

Третього січня у закладі було влаштовано аж два масштабних дійства, присвячених Новорічно-Різдвяному празникуванню. Спершу молодші відвідувачі БДТ потрапили у казку (перехід до фоторепортажу), захопливий сюжет якої розвивали улюблені дитячі герої – Буратіно та Мальвіна (Анастасія Роїк і Оксана Білоконь), веселі капосники Пірати (Олена Трофанюк та Олена Скутельник), Дід Мороз та Снігуронька (Роман Паращук і Марія Байдак). Не обійшлося на святі і без веселих ігор, конкурсів, загадок, танців, театральних постановок. Особливістю цього дійства була активна участь батьків у веселих змаганнях. За сценарним задумом заступника директора БДТ Світлани Долинної кожен конкурс мав на меті отримати ключі, якими на завершення було відчинено скриню, куди запроторили Пірати Новий 2018 рік (Олексій Мархоцький). 

А вже у надвечірню пору новорічні веселощі захопили старших відвідувачів БДТ. Тут головними героями були колоритний Козак із дружиною (Ольга Чайка та Наталя Пашкова), свято у котрих, як і у більшості громадян, у цю пору пройшло поряд із телевізором. Та нудьгувати біля екрана не було приводу, адже між цікавими програмами – різножанровими виступами дітей – замість рекламних пауз були запальні танці та естафети. Завітали у гості із Різдвяними віншуваннями і колядники. Дуже дотепним був прогноз погоди: «Спостерігаються різкі зміни погоди на території міста Новодністровська. А саме: на Півдні – на території Будинку культури вируватиме метелиця Новорічних свят. У центрі – на території міської ради – насуватиметься гроза річних звітів, на території лікарні – буде сонячно і ясно – епідемію грипу зупинено: „Хворіти заборонено“. Рецепт здоров’я – більше усміхатися і дарувати добро. На

Заході – на територіях шкіл пройде снігопад Новорічних свят та привітань. На Південному заході – а саме, на територіях дитячих садків, спостерігається дуже нестійка погода – це і буря оплесків, і шквали веселих пісень та танців, насунеться туман новорічних подій. Градом посипляться новорічні подарунки для дошкільнят».

Загалом свято для старших вихованців БДТ, сценарій до якого написала керівник театрального гуртка Світлана Громова, було дуже динамічним і завершилось дискотекою. Тож консолідація зусиль усіх гуртків творчого закладу подарувала дітям надзвичайно позитивний початок року.

Наш кор.