Головна » Відбулись змагання з баскетболу з нагоди жіночого свята (фоторепортаж)

Відбулись змагання з баскетболу з нагоди жіночого свята (фоторепортаж)

7 березня 2018 в 15:57 Переглядів: 784

У неділю, 4 березня, у приміщенні Новодністровської гімназії відбулась Відкрита першість Новодністровська з баскетболу (дівчата 2003-2004 р.н.). У цей день між собою зустрілись шкільні команди Новодністровська (збірна гімназії та ЗОШ ІІ-ІІІ ст.), Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Білоусівської НВК.

Організаторами змагань виступили: відділ молоді та спорту та відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради та КУ «Новодністровська ДЮСШ». Обслуговувала турнір суддівська бригада у складі І.Біжана, О.Козловського та В.Маркітана. Хронометрист – О.Куліш, секретар О.Біжан.

Змагання серед дівчат, тож приурочені святкуванню жіночого дня «8 березня». Саме про це під час урочистого відкриття наголосив директор Новодністровської ДЮСШ Віталій Маркітан. Начальник відділу молоді та спорту Тетяна Зубець побажала юним баскетболісткам спортивного духу та гідної перемоги.

Гра була дуже напруженою та насиченою, адже ніхто не бажав поступатися супернику. І хоч кожна команда продемонструвала високий рівень гри, та зрештою визначився явний лідер.

По завершенні ігрових зустрічей місця розподілилися наступним чином:

І місце -  Білоусівська НВК;

ІІ місце  – збірна Новодністровська;

ІІІ місце  - Сокирянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наводимо офіційні результати, згідно протокольних даних:

1 гра. Новодністровськ – Сокиряни 11:10

2 гра. Білоусівка – Новодністровськ 28:10

3 гра. Білоусвка – Сокиряни 33:18

Нагороджувала команди методист відділу гуманітарної політики Оксана Бойчук. Усі учасники отримали грамоти та приємний сюрприз - солодкі призи від компанії «Віза Центр» (підприємець Денис Маслюк). Володарі першого місця, білоусівські баскетболістки, повезли додому ще й головний трофей турніру – кубок переможця.

Дякуємо організаторам та учасникам за чудове спортивне свято!

Репортаж Ірини Шундрій