Головна » 5 Б клас Новодністровської гімназії хоче полетіти на Місяць у повному складі (фоторепортаж)

5 Б клас Новодністровської гімназії хоче полетіти на Місяць у повному складі (фоторепортаж)

8 лютого 2018 в 14:46 Переглядів: 1157

Саме таке бажання виникло 7 лютого у наймолодших гімназистів після відкритого уроку, який був присвячений природному супутнику Землі – Місяцю.
Валентина Петрівна Білава організувала заняття у вигляді усного журналу – багато дітей отримали випереджувальні завдання, тож, заповнюючи уявні сторінки, вони охоче ділилися із однокласниками здобутими знаннями про найближче до нашої планети небесне світило.
Відеоролики доступно і наглядно показали присутнім вплив супутника на Землю у вигляді припливів і відпливів, а також першу висадку американських астронавтів на поверхню Місяця. Діти теж мали можливість самостійно «пройтися» небесним тілом– за допомогою контурних карт відшукувались місячні моря із чудернацькими назвами, котрі, як виявилось, зовсім і не моря, а низовини. На уроці діти дізналися чимало цікавих фактів і навіть зрозуміли, чому деколи порушується їхній сон та поведінка – ось такий значний вплив здійснюють на все живе фази Місяця. 
Загалом тема та її виклад викликали живий інтерес не лише у школярів, а й у присутніх на відкритому уроці батьків та освітян.
Сподіваємось, що навчання спрямоване не на виключно споживання інформації, а на вміння аналізувати і досягати результату, стане підґрунтям майбутнього економічного успіху гімназистів і вони зможуть здійснити свою мрію – полетіти на Місяць,адже із нинішніми темпами розвитку технологій космічний туризм – не за горами.
Анастасія Волошина