Головна

Представники громадськості Новодністровська звертаються до голови Чернівецької ОДА

04.06.2020 Переглядів: 30

представники громадських організацій, почесні громадяни та відомі митці, для кого це місто – не просто назва населеного пункту у їхніх трудових книжках, а окремий великий розділ життєвої книги, нерозривно пов’язаний у долі з часу заснування міста-супутника Дністровського каскаду.

Президент дав доручення головам ОДА приїхати у ті населені пункти, де є незадоволення перспективними планами – Осачук

04.06.2020 Переглядів: 702

Вочевидь Президент України Володимир Зеленський відреагував на акції протесту та звернення до нього з приводу формування територій ОТГ. Адже 2 червня на зустрічі із окремими мешканцями села Ломачинці очільник крайової влади Сергій Осачук зауважив

На підтримку Новодністровської ОТГ у селах пройшли акції (фото+відео)

03.06.2020 Переглядів: 666

У селах Новодністровської ОТГ, які згідно із поданим Чернівецькою ОДА планом формування громад відійшли до Сокирняської ОТГ, пройшли акції. 

Дорогі діти! Шановні батьки!

01.06.2020 Переглядів: 158

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Шмигаль! Не підписуй «безперспективний» план Новодністровської ОТГ!

26.05.2020 Переглядів: 565

Із таким і подібними зверненнями сьогодні, 26 травня, зранку вийшли мешканці громади на пішохідний перехід на в’їзді у місто, аби висловити свою громадянську позицію щодо формування Новодністровської ОТГ.

Шановні мешканці сіл Василівка, Розкопинці, Ожеве, Ломачинці та Білоусівка!

26.05.2020 Переглядів: 2389

У 2016 році більшою кількістю голосів на громадських слуханнях ви визначилися за об’єднанням із м. Новодністровськ, адже наші населені пункти давно стали однією громадою. Ви тут маєте рідних і близьких, працюєте, навчаєтесь, лікуєтесь, отримуєте послуги, врешті, купляєте та продаєте продукти.

Герою України Семену Поташнику – 90!

25.05.2020 Переглядів: 407

Дуже приємно, що м. Новодністровськ має честь вітати свого Почесного громадянина, Героя України, Заслуженого енергетика СНД, Лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, кавалера двох орденів, кандидата технічних наук, президента Асоціації «Укргідроенерго» Семена Ізрайлевича Поташника. Перелік його заслуг, здається, безкінечний, як безмежний і потік енергії, знань, мудрості, виваженості, організаторських здібностей та гуманізму цієї світлої людини, частинку яких він дарував і нашому місту.
Від усієї новодністровської громади вітаю Семена Ізрайлевича з поважним 90-літтям. Прийміть, шановний, передусім, найщирішу дяку за Вашу участь у долі Новодністровська. А з нею сердечні побажання: здоров’я – міцного, як криця, благополуччя – щедрого і радісного, шани людської – душевної, всеохопної і на довгі роки. Хай ще многая літ сонце золотить Ваші щасливі дні!
З повагою – секретар Новодністровської міської ради Наталя Цимбалюк

Ми не зупинимось! Освітяни заявляють, що блокуватимуть дороги до тих пір, поки їх не почують у владних кабінетах

22.05.2020 Переглядів: 1574

Закриття одного із садочків, злиття ЗОШ ІІ-ІІІ ст. та гімназії та переведення усіх дітей в одне приміщення – такі наслідки утворення Новодністровської ОТГ лише у складі одного міста. Уже сьогодні в умовах зменшення податкової бази міста утримання наявної мережі закладів освіти є досить важким тягарем для місцевого бюджету. Адже ПДФО працівників філії «Дністровська ГАЕС», діти яких відвідують навчальні заклади Новодністровська, сплачується до районного бюджету. А це блицько 10 млн грн на рік.

Не можливо лишатися осторонь – «безперспективний» план формування ОТГ знищить освітній простір

21.05.2020 Переглядів: 1075

Сьогодні у Новодністровську добре розвинена мережа шкільних і позашкільних закладів. Для учнів із Новодністровська та прилеглих сіл гостинно відчинені двері музичної школи, Будинку дитячої творчості, ДЮСШ, а також школи та садки.

Будівництво районного будинку культури в Сокирянах – найбільша афера Казака?

19.05.2020 Переглядів: 3023

Нещодавно керівника всієї Сокирянщини низькоуклінно вітали із черговим днем народження. Важко посперечатися із тезою, що іменинник «має непересічний талант організатора». Далеко не кожному вистачає «чеснот мудрого керівника», щоби організувати за соціальні кошти будівництво малопотрібного об’єкта, збільшити його вартість у 6 разів, а потім розпаювати під магазини та бутіки.