Головна

Поетичні присвяти 28 річниці Незалежності України

21.08.2019 Переглядів: 65

Я горнусь до своєї землі,
До її світанкового дива,
Відчуваю всі болі й жалі
І змережані ранами ниви.

Я мовчу і пекучу сльозу
Витираю щоразу, мов серцем,
І вслухаюся в кожну грозу,
Чи бідою вона не озветься.

Святкове енергетичне єднання (фото)

21.08.2019 Переглядів: 272

Колектив Дністровської ГАЕС — у піднесеному настрої напередодні Дня Прапора та 28-ої річниці Незалежності України. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях!
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

З БЕЗРОБІТНОГО У ПІДПРИЄМЦЯ!

21.08.2019 Переглядів: 43


Руслан Лащ у квітні 2019 року звернувся до Новодністровської міської філії Чернівецької ОЦЗ у пошуку роботи, звільнившись з Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області, де працював на посаді керівника структурного підрозділу, а також у минулому працював електриком дільниці.
Руслан має повну вищу освіту за спеціальністю екологія та охорона навколишнього середовища, кваліфікація – еколог, та має професію радіомеханіка з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

Програма заходів до Дня Незалежності

20.08.2019 Переглядів: 481

Шановні керівники та мешканці міста, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні,  підняття суспільного резонансу, сприяння утвердженню у громадян патріотизму та гордості за свою державу, її тисячолітню історію, героїв та символи, в місті Новодністровськ 23 та 24 серпня 2019 року буде проведено ряд заходів, а саме:

День будівельника – 2019 (фото)

20.08.2019 Переглядів: 275

У недільну днину 11 серпня, у День будівельника, день професійного свята людей, які пов’язали свою трудову діяльність із справою зодчих, представники славної когорти ветеранів – будівельників Дністровського комплексного гідровузла традиційно зібрались на зустріч у міському історичному музеї. Уже більше десяти років у музеї, саме в залі з історії будови ДКГВ та розбудови Новодністровська збираються колишні колеги – будівельники, небайдужі й оптимістично налаштовані люди, яким цікаво провести декілька годин у стрічанні зі своїми друзями, зі своєю молодістю.

Новодністровські «Дністровські гайдамаки» їдуть на міжнародні патріотичні змагання

19.08.2019 Переглядів: 502

Протягом 26-31 серпня в с. Урзуф Донецької області проходитиме міжнародний етап національно-патріотичного вишколу «Нащадки вільних». Команда ЗОШ ІІ-ІІІ ст. «Дністровські гайдамаки» здобула І місце на Всеукраїнському етапі в м. Очаків Миколаївської області в червні цього року, отримавши таким чином перепустку на міжнародні змагання.

Про ситуацію із коригуванням тарифу на воду у Новодністровську

16.08.2019 Переглядів: 1164

44 грн 60 коп. за метр кубічний – саме такий тариф на водопостачання і водовідведення у Новодністровську затвердив виконавчий комітет 17 липня. Однак, у зв’язку із соціальною напругою у місті, депутатський корпус 25 липня скасував рішення виконкому, а ДКП «Управління "Тепловодоканал"» пообіцяли компенсувати із місцевого бюджету різницю між діючим та економічно-обґрунтованим тарифом.
У розмові із начальником ДКП «УТВК» Ігорем Цибульським говоримо про причини здорожчання послуг водопостачання і водовідведення та нинішню ситуацію зі зміною тарифу:
Основна причина коригування тарифу на водопостачання і водовідведення – це скасування тризонного обліку електроенергії для юридичних осіб із 1 січня 2019 року.

З 1 до 30 вересня триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки»

16.08.2019 Переглядів: 28

З 1 до 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Про це повідомили у прес-службі ГО «Вікімедіа Україна».

Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

Обираючи банківське обслуговування, буковинські пенсіонери дбають про підвищення свого достатку

15.08.2019 Переглядів: 30

В Чернівецькій області спостерігається позитивна динаміка зростання кількості буковинців, які обирають саме банківські установи для отримання пенсій. Зокрема, з початку 2019 року їх число зросло порівняно з минулим роком на 5,4 тисячі осіб і становить 55,4% загальної чисельності пенсіонерів краю. Така тенденція має вагомі підстави, адже банківське обслуговування має чимало переваг.

На Дністровській ГАЕС відбулась робоча нарада (фото)

15.08.2019 Переглядів: 172

15 серпня на Дністровській ГАЕС відбулась робоча нарада під головуванням радника генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Віктора Кожокаря спільно з керівництвом Генпідрядника на чолі з генеральним директором Консорціуму «НВО „Укргідроенергобуд”» Валентиною Зіміною.
У широкому колі усіх учасників процесу спорудження унікальної гідроспоруди – від генпроектувальника до субпідрядних організацій – тривала конструктивна розмова, напередодні якої відбувся огляд стану будівництва та відповідно було окреслено до обговорення основний блок найважливіших питань.