Головна

Управління з питань надзвичайних ситуацій застерігає про небезпеку укусу змії

14.06.2019 Переглядів: 183

В Україні щороку люди стають жертвами укусів отруйних змій. Оскільки отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини, такі випадки можуть мати серйозні наслідки. Вже через півгодини у потерпілого проявляються загальні ознаки отруєння: головний біль, слабкість, задишка, блювота, запаморочення, з'являється набряклість тканин, запалення лімфатичних вузлів. Для дітей та людей, імунітет яких ослаблений хронічними захворюваннями ці укуси є особливо небезпечними.

Вже неодноразово були зафіксовані випадки, коли внаслідок укусів плазунів люди потрапляли до лікарні. З метою упередження виникнення подібних ситуацій Управління з питань надзвичайних ситуацій, БЖ, ЦЗ, та МР Новодністровської міської ради нагадує жителям Новодністровської ОТГ правила, які допоможуть уникнути укусів плазунів.

Театральне єднання на відстані трьох десятиліть (фото)

14.06.2019 Переглядів: 241

Таку звичну для літньої пори тишу у шкільних коридорах цього вечора сполохала лише усміхнена й помітно емоційна група новодністровців, котрі радо поспішали… в обійми Мельпомени. 11 червня у міському історичному музеї з ініціативи його директора Галини Разгонюк уперше в історії відбулось неймовірне стрічання — справжніх метрів Народного аматорського театру під керівництвом Євгена Томнюка і нинішніх акторів цього ж колективу на чолі з директором БНТД «Молодіжний» Мариною Довбенко!

Аномальна кількість опадів спричинила підтоплення в Новодністровській ОТГ. Міська влада вживає заходи

13.06.2019 Переглядів: 912

Аномальні дощі пройшли по території України наприкінці цієї весни та на початку літа. Потужність злив вражає і у Новодністровську.  За даними озерної станції м. Новодністровськ Чернівецького ЦГМ за травень випало 174,8 мм опадів  (при нормі 57 мм), а за першу декаду червня 120,6 мм (при нормі 31 мм).  Перевищення норми у 4 рази спричинило підтоплення у багатьох місцях Новодністровської ОТГ.  Кадри плаваючої у центрі міста автівки потрапили не тільки у всі новинні портали області, а й на центральні канали телебачення. 

 «Вперше за моєї пам’яті у с. Ломачинці почало підтоплювати двори. Найбільше постраждали вулиці Гагаріна, Матросова та Молодіжна, – розповів редакції заступник міського голови Ігор Нажига – На численні звернення мешканців було організовано відкачування води по вул. Гагаріна із залученням  техніки ТОВ «Аванті+» та ДКП Управління «Тепловодоканал». Також була допомога від ДСНС, які відкачували воду по вул. Молодіжній. За це велика подяка районному сектору ДСНС і особисто його керівнику Сергію Селезньову.

Відбулись змагання з шашок та петанку у рамках спартакіади серед підприємств та організацій

13.06.2019 Переглядів: 292

У неділю, 9 червня, відбулись змагання у рамках спартакіади серед працівників установ, організацій та підприємств Новодністровської ОТГ. Цього дня спортсмени змагалися між собою у змаганнях із шашок та петанку.

Ні м’яса, ні риби, ні фруктів! Хто винен у тому, що вартість харчування для вихованців Ломачинецького дитячого садка удвічі менша, ніж у Новодністровських ДНЗ?

12.06.2019 Переглядів: 789

З 1 січня 2019 року державна субвенція на освітні заклади села Ломачинці направляється до бюджету Новодністровської ОТГ. Однак завдяки махінаціям та блокуванню районною радою процесу передачі установ Новодністровській міській раді кошти використати на потреби освіти старостинського округу НОТГ не вдається. Район продовжує фінансувати дитячий садок «Барвінок», школу, бібліотеку та клуб зі свого бюджету, але не надто щедро. Схоже, що зекономити вирішили на дитячому харчуванні, яке вартує менше 18 грн на день.

Серед кандидатів у депутати по 204 мажоритарному округу – новодністровська журналістка

12.06.2019 Переглядів: 1343

Подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня, завершиться 20 червня. Уже відомо декілька кандидатур по 204 мажоритарному виборчому округу із центром у місті Хотин.

Новодністровськ подав заявку на участь в проекті «Поліцейський офіцер громади»

11.06.2019 Переглядів: 216

Новодністровська міська рада з метою створення більш безпечних умов проживання у громаді подала клопотання до Головного управління Національно поліції про участь в національному проекті “Поліцейський офіцер громади”. Ця програма покликана забезпечити «своїми» поліцейськими 30 тисяч невеликих населених пунктів. Цього року таких офіцерів отримає 802 ОТГ, а до кінця 2020-го поліцейські громади працюватимуть по всій країні. Наразі заявку міста енергетиків погоджено, тож до кінця цього року Новодністровська ОТГ отримає дві додаткові штатні одиниці правоохоронців із розширеними можливостями та забезпеченням.

Шановні новодністровці та мешканці ОТГ!

11.06.2019 Переглядів: 472

14 червня 2019 року о 14.00 год. у сесійній залі Новодністровської міськоїї ради відбудеться урочистий концерт до "Дня медичного працівника".
Щиро всіх запрошуємо!

Яскраво, емоційно, високопрофесійно – випускний вечір у музичній школі (фото)

10.06.2019 Переглядів: 374

Червневий вечір у буянні квітів під ноктюрн рясних дощів ніжно обійняв випускників музичної школи. Малі пташата навчались літати, сміливо розкривши крила, злітають у доросле, самостійне життя.
7 червня 2019 року концертна зала музичної школи була переповнена глядачами, оплесками, емоціями, адже Випускний вечір ніжно усміхнувся чарівним дівчаткам і справжнім козакам.

Новодністровськ отримає державні кошти на реконструкцію басейну в Спорткомплексі

10.06.2019 Переглядів: 1102